Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

ALSTAL Konstrukcje Spółka z o.o. Spółka Komandytowa / Oferta z dnia: 31/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: Jacewo / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

 Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • wyszukiwanie ogłoszeń przetargowych

  • analiza warunków udziału w postępowaniu przetargowym

  • kompletowanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia oferty

  • kalkulacja i opracowywanie ofert pod względem formalnym

  • bieżący kontakt z klientem w zakresie przygotowywanych ofert

  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentacji przetargowej

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

 Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (mile widziani absolwenci kierunku budownictwo)

  • doświadczenia w przygotowywaniu ofert handlowych

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

  • sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę

  • umiejętności efektywnej pracy w zespole

  • samodzielności i inicjatywy w działaniu

Oferujemy

 Wybranym kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne  warunki wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • benefity pozapłacowe (m.in. kartę Multisport, opiekę medyczną)

Dane firmowe

ALSTAL Konstrukcje Spółka z o.o. Spółka Komandytowa