ALSTAL Konstrukcje Sp. z o.o. Sp.k. / Oferta z dnia: 30/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Ofertowania
Miejsce pracy: InowrocłAw / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • weryfikacja zapytań ofertowych,

  • kompleksowe i terminowe opracowywanie wycen,

  • podtrzymywanie relacji z klientami na etapie ofertowania i realizacji,

  • analiza i dobór odpowiednich dostawców i usług,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • tworzenie budżetów i harmonogramów ofert,

  • ustalanie wymagań technicznych projektów.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego – preferowane budownictwo,

  • umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

  • dobrej, praktycznej znajomości MS Office oraz AutoCAD,

  • znajomość technologii konstrukcji stalowych,

  • umiejętności negocjacji i analitycznego myślenia,

  • samodzielność, skrupulatność,

  • zdolności do pracy w zespole i pod presją czasu,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,

  • świadczenia pozapłacowe (m.in. karta Multisport,).

Dane firmowe

ALSTAL Konstrukcje Sp. z o.o. Sp.k.