ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Konstrukcyjnych
Miejsce pracy: Gniew / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Nadzorowanie i koordynacja robót prowadzonych na budowie

  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem oraz projektantami

  • Monitorowanie rynku dostawców

  • Kontraktacja oraz koordynacja podwykonawców

  • Przestrzeganie procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie konstrukcyjnym

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie przy budowie farm wiatrowych

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office, Norma oraz AutoCad

  • Znajomość języka angielskiego - jako dodatkowy atut

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie

Dane firmowe

ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o.