ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych projekt fit-out
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją prac w zakresie instalacji elektrycznych na budowie

  • Analiza ofert podwykonawców

  • Negocjacje warunków umów z podwykonawcami i wybór podwykonawców

  • Rozliczanie i odbiór robót od podwykonawców w zakresie branży elektrycznej

  • Koordynacja robót elektrycznych realizowanych przez podwykonawców

  • Kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania oraz współudział w zarządzaniu kosztami budowy

  • Nadzór nad przestrzeganiem  procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji elektrycznych,

  • Minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie projektów elektrycznych

  • Doświadczenie w realizacji projektów typu fit-out

  • Znajomość języka angielskiego - preferowana

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie

Dane firmowe

ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o.