ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. Serwisu i Gwarancji
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Analiza oraz przegląd dokumentacji technicznej projektów oraz proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych

  • Bieżąca kontrola oraz nadzór nad procesem naprawy usterek zgłaszanych przez klientów

  • Wsparcie w poszukiwaniu podwykonawców

  • Udział w wizjach lokalnych dotyczących potencjalnych projektów

  • Realizacja zobowiązań gwarancyjnych wobec klientów poprzez udział w przeglądach gwarancyjnych

  • Monitorowanie oraz kontrola kosztów gwarancyjnych

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej oraz proponowanie rozwiązań optymalizujących koszty

  • Bardzo dobra obsługa komputera a w szczególności programów takich jak: MS Excel, MS Project, AutoCAD

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie

Dane firmowe

ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o.