ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy - projekt Fit out
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały następujące zadania:

  • Prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja robót wykończeniowych,

  • Współpraca z inwestorem i projektantami,

  • Kontrola oraz rozliczanie prowadzonych robót,

  • Zarządzanie i kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców.

Wymagania

Przed kandydatami stawiamy następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 2 lat doświadczenia zawodowego w branży robót wykończeniowych,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Dobra znajomość języka angielskiego – jako dodatkowy atut.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie

Dane firmowe

ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o.