Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

AKTYW-BUD JAROSŁAW NAWROT / Oferta z dnia: 12/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Blizne ŁAszczyńSkiego / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Praca przy wykonywaniu hydroizolacji oraz naprawie konstrukcji betonowych.

Miejsce pracy: Warszawa i okolice (zapewniamy zakwaterowanie)

Wymagania

  • chęć nauki

  • zaangażowanie

  • doświadczenie nie jest wymagane

  • poszukujemy pracowników na stałe

Oferujemy

  • stałą pracę

  • podnoszenie kwalifikacji

  • wzrost wynagrodzenia

  • zakwaterowanie

  • wynagrodzenie: 3000,00- 4000,00 zł brutto

Dane firmowe

AKTYW-BUD JAROSŁAW NAWROT