Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

AIDA Robert Durlik Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Kierowanie budowami o wartości do 8 milionów złotych.

  • Organizacja i koordynacja robót prowadzonych siłami własnymi i podwykonawców.

  • Nadzór nad jakością, terminowością oraz zgodnością z dokumentacją prowadzonych robót.

  • Nadzór nad realizacją robót zgodnie z założonym budżetem.

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji budowy.

  • Optymalizowanie działań celem osiągnięcia maksymalnych korzyści finansowych i pozafinansowych.

  • Zapewnienie warunków do pracy zgodnych z przepisami BHP, P.POŻ, prawem budowlanym.

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji budowy.

  • Raportowanie postępu prowadzonych prac.

  • Godne reprezentowanie firmy przed pracownikami i podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie konstrukcyjno-budowlanym.

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa.

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość rynku budowlanego. Umiejętność organizowania oraz zarządzania pracami budowlanymi.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Rzetelność, uczciwość i zaangażowanie.

  • Znajomość programów komputerowych: Auto CAD, pakiet MS Office oraz MS Project.

  • Dyspozycyjność w zakresie prowadzenia budów na terenie kraju.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę rozwijającą kwalifikacje zawodowe.

  • Samodzielność przy realizacji stawianych zadań.

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć.

  • Współpracę i wsparcie w realizowanych zadaniach.

Dane firmowe

AIDA Robert Durlik Sp. z o.o.