← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 30/05/2013

O firmie

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Stanowisko: BLACHARZ / DEKARZ z doświadczeniem w pokryciu dachu metodą na felc/ rąbek stojący (standing seam)
Nr ref.: Blacharz/Dekarz
Miejsce pracy: Bergen / zagranica / Norwegia
Branża: Nieruchomości

Opis stanowiska

Dla Norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BLACHARZ / DEKARZ z doświadczeniem w pokryciu dachu metodą na felc/ rąbek stojący ( standing seam)

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen.

Rozpoczęcie pracy : od zaraz

Obowiązki:
Krycie dachów / fasad / elewacji blachą metodą na rąbek stojący: eng. Standing seam Panele dachowe na rąbek stojący, to powrót do tradycji wykonywania pokryć dachowych metodą na felc

Wymagania

DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO
Poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe w pokryciu dachu blachą na rąbek stojący: WARUNEK KONIECZNY
Preferowane wykształcenie kierunkowe w zawodzie blacharz / dekarz

Oferujemy

Norweski pracodawca oferuje:
Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
Umowę o pracę na czas NIEOKREŚLONY z 2 tyg. okresem próbnym
Wynagrodzenie: stawka godzinowa min. 170 koron norweskich brutto za 1h pracy
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Dodatek urlopowy
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Pomoc w kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny do Norwegii

Forma kontaktu

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
norwegia@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: BLACHARZ standing seam Norwegia

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja
Podwale 62/01
50-010 Wrocław
Email: oferta@koncepcja.eu