Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Oferta z dnia: 20/10/2014

O firmie

Agencja pośrednictwa pracy

Oferowana praca

Stanowisko: KIEROWCA Kat. C + E – wywrotka/betoniarka
Miejsce pracy: dolnośląskie / Niemcy
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
KIEROWCA Kat. C + E – wywrotka/betoniarka

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku kierowy
Czynne prawo jazdy kat. C +E
Dobra znajomość języka niemieckiego
Aktualne badania lekarskie i psychotesty

Oferujemy

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie ponad 2000 EURO/NETTO
Darmowe zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe)
Pełne ubezpieczenie niemieckie

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres office@findstaff.pl z dopiskiem „Kierowca wywrotka/betoniarka” lub kontakt telefoniczny +48 601 641 889

Dane firmowe

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Szamarzewskiego
60 514 Poznań
Email: office@findstaff.pl