Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Oferta z dnia: 24/03/2017

O firmie

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Stanowisko: Dekarz – dachy płaskie-Holandia-12.00 euro/netto/h!
Miejsce pracy: Zielona GóRa / lubuskie / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Holandii poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Dekarz – dachy płaskie-Holandia-12.00 euro/netto/h!

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie wszystkich rodzajów prac związanych z pokryciem płaskich dachów (papa, bitumiczne, blacha)

Wymagania

• Minimum 3 ostatnie lata doświadczenia na w/w stanowisku
• Własny samochód+ prawo jazdy kat. B
• Podręczne narzędzia pracy
• Język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym!

Oferujemy

• Stałe zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
• Wynagrodzenie podstawa 12,00 EURO/NETTO + dodatki za nadgodziny

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: praca@findstaff.pl z dopiskiem „Dekarz-Holandia”

Szamarzewskiego
60 514 Poznań
Email: office@findstaff.pl