← Wstecz | Drukuj

AECOM Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Starszy Asystent Projektanta Branży Torowej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Czego od Ciebie oczekujemy

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość programu Auto CAD, Microstation, Bentley Railtrack,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

Wymagania

Jakie powinno być Twoje doświadczenie

  • Doświadczenie kierunkowe min. 2 lata,

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Transport Szynowy bądź pokrewnym.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, system kafeteryjny MyBenefit, nauka języka angielskiego, owocowe czwartki, dofinansowanie dodatkowych aktywności sportowych (sala gimnastyczna, udział w zawodach)

  • Lokalizacja biura w centrum Warszawy

  • Dostęp do najnowszego oprogramowania oraz platformy szkoleniowej AECOM University (m.in. BENTLEY, AUTODESK oraz > 5000 szkoleń w 10 językach)

Dane firmowe

AECOM Sp. z o.o.