← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp.zo.o / Oferta z dnia: 13/03/2015

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Pola

Stanowisko: Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C + E
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

nd Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C + E
Miejsce pracy: trasy Międzynarodowe: Polska – Zachód
Obowiązki:
• trasy Międzynarodowe: Polska – Zachód,
• transport sprzętu AGD,
• System pracy: 3 tygodnie w trasie / tydzień wolnego,
• kierowcy poruszają się po ustalonych trasach,

Wymagania

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C+E
• Doświadczenie w transporcie międzynarodowym lub krajowym
• Aktualne uprawnienia i badania lekarskie
• Cyfrowa karty kierowcy,
• Mile widziana znajomość jęz.angielskiego
• Odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność;

Oferujemy

• Rozpoczęcie pracy od zaraz
• Finalne rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w siedzibie pracodawcy, w Tychach
• Pierwsza umowa, okres próbny (3 miesiące)
• Intencja długiego zatrudnienia
• Atrakcyjny system wynagradzania
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Oferta dot. pracy stałej.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego : katarzyna.cwalina@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Dane firmowe

Adecco Poland Sp.zo.o
Peowiaków
20-007 Lublin
Email: katarzyna.cwalina@adecco.com