← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp.zo.o / Oferta z dnia: 12/04/2013

O firmie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudniania nr 364.

Stanowisko: Inżynier mechanik – aviation, gas&oil, maritime, heavy industry - Norwegia
Nr ref.: IM.4B/N/04.13
Miejsce pracy: zagranica / Norwegia
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

• wykonywanie projektów elementów mechanicznych związanych z branżą onshore/offshore
• współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów
• modelowanie 3D/analizy inżynierskie
• udział w procesie produkcyjnym

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne – mechanika, okrętownictwo, budownictwo (konstrukcje stalowe) lub pokrewne
• znajomość praktyczna programów 3D
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
• język angielski w stopniu zapewniającym swobodną pracę w środowisku angielskojęzycznym
• mile widziana wiedza z zakresu budowy urządzeń dźwignicowych
• mile widziana znajomość metody MES

Oferujemy

• praca dla wiodących firm w Norwegii
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane szczegółowego CV w języku angielskim oraz polskim zawierającego opis zakresu obowiązków na adres email:
katarzyna.cwalina@adecco.com

Dane firmowe

Adecco Poland Sp.zo.o
Jerozolimskie
20-017 Warszawa
Email: air.lublin@adecco.pl