Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Terenowy Technik ds. Energii Odnawialnych
Miejsce pracy: CałA Polska / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta - zajmującego się instalacją oraz konserwacją urządzeń energetycznych z udziałem energii odnawialnej wiatr, słońce - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Nr ref.: TTEO/03/2013

Zadania:

• instalacja urządzeń energetycznych z udziałem energii odnawialnej – wiatr i słońce

• oferowanie rozwiązań techniczno- usługowych m. in. dla firm technologicznych, inżynieryjnych, producentów sprzętu

• konserwacja urządzeń energetycznych

• reprezentowanie firmy rozwijającej projekt wiatrowy

Wymagania:

• wykształcenie związane z energetyką, elektryką

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny

• dostępność do podróżowania w Polsce/ Europie

• prawo jazdy kat. B

• mile widziane doświadczenie w branży energetyki wiatrowej oraz certyfikaty szkoleniowe z zakresu BHP

• doskonała organizacja pracy

• samodzielność oraz dokładność

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca mobilna)

• pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie

• bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia

• oferujemy niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód

• możliwość rozwoju zawodowego

Oferta dotyczy pracy stałej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim oraz list motywacyjny.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/terenowy-technik-ds-energii-odnawialnych/cala-polska/8525612