← Wstecz | Drukuj

ABB Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: AleksandróW ŁóDzki / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac magazynowych;

  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania

  • umiejętności jazdy wózkiem widłowym;

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego.

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 3000 zł brutto

  • umowę o pracę zawartą bezpośrednio z nami;

  • możliwość pracy w systemie zmianowym;

  • bezpłatny dojazd: Ozorków, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Łódź Centrum, Łódź Teofilów, Aleksandrów Łódzki;

  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej;

  • dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS( pożyczki zakładowe, bonus świąteczny);

  • premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;

  • możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;

  • bardzo dobre warunki pracy – przede wszystkim dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Dane firmowe

ABB Sp. z o.o.