← Wstecz | Drukuj

ABB Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Planowanie działań we współpracy z Project Managerem dotyczących projektu z uwzględnieniem dostępności zasobów oraz sprzętu niezbędnego do ich realizacji;

  • Nadzór i koordynacja prac budowlanych;

  • Odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z wymaganą przez zamawiającego jakością i zapisami w kontrakcie;

  • Przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: harmonogramami, prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, zasadami BHP;

  • Kontrolowanie budżetu budowy, monitorowanie bieżących wydatków w porównaniu do wydatków prognozowanych i szacowanie kosztów ostatecznych budowy;

  • Organizacja, kierowanie i nadzór nad pracą podwykonawców;

  • Opracowywanie raportów z przeprowadzonych prac;

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi, magazynowania i instalacji urządzeń dostarczanych przez ABB w celu zapewnienia terminowego realizacji projektu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektrotechnika, elektroenergetyka, elektryka);

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość MS Project oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel);

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznym bez ograniczeń;

  • Znajomość zasad BHP, metod ich wdrażania a także przestrzegania ich stosowania;

  • Niezależność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;

  • Otwartość, sumienność i punktualność;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracy zespołu;

  • Gotowość do podróży służbowych, pracy w ciągu tygodnia poza miejscem zamieszkania;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Dane firmowe

ABB Sp. z o.o.