← Wstecz | Drukuj

AB INDUSTRY S.A. / Oferta z dnia: 03/11/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant - inwestycje przemysłowe
Miejsce pracy: Macierzysz, Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie wycen i ofert handlowych,

  • Sporządzanie przedmiarów, na podstawie projektów budowlanych i wykonawczych,

  • Wykonywanie kalkulacji robót dla potrzeb przygotowywanych ofert,

  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami.

Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenie przy projektowaniu i kosztorysowaniu: instalacji sanitarnych lub
    inwestycji budowlanych w przemyśle

  • Umiejętności obsługi programu AutoCAD, Norma Pro i MS Excel,

  • Wykształcenia technicznego. Inżynieria sanitarna, budownictwo lub pokrewne.

  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących inwestycji budowlanych i kosztorysowania robót
    budowlanych

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Dofinansowanie karty sportowej oraz nauki języka angielskiego

Dane firmowe

AB INDUSTRY S.A.