← Wstecz | Drukuj

AB Bechcicki Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 10/04/2018

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z inwestorami, biurami projektowymi jak i generalnymi wykonawcami

  • sprzedaż materiałów budowlanych na inwestycje budowlane

  • sporządzanie ofert techniczno - handlowych

  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją

  • ocenianie aktualnej kondycji finansowej klientów

  • doradzanie klientom w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i technologii

  • realizacja planów sprzedaży

  • budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

Wymagamy:

  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela obsługującego inwestycje budowlane lub doradcy technicznego

  • znajomości lokalnego rynku budowlanego

  • umiejętności czytania projektów budowlanych i sporządzania kosztorysów

  • dobrej znajomości obowiązujących przepisów i norm prawa budowlanego

  • wykształcenia co najmniej średniego (preferowane budowlane)

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowości do pracy w terenie

Oferujemy

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami

  • narzędzia pracy: samochód, telefon

Dane firmowe

AB Bechcicki Sp. z o.o.